بایگانی بخش معرفی کسب و کارهای فضا پایه

img_yw_news
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ -

برنامه‌ی واقعیت مجازی CapeOutdoors

در سال ۲۰۱۵، نزدبک به ۹ میلیون نفر گردشگر به آفریقای جنوبی سفر کردند تا از پارک‌های ملی این کشور دیدن کنند. CapeOutdoors3d با طراحی یک برنامه واقعیت مجازی ۳ بعدی تحت وب و تلفن همراه، گردشگران را قادر می‌سازد تا از این سامانه به منظور برنامه‌ریزی فعالیت‌های خود، قبل و حین سفر استفاده کنند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ -

Balmon و نظارت بر کیفیت سواحل و آب دریای بالتیک

پروژه BALMON با هدف ارزیابی دقیق از فن‌آوری‌ها، خدمات و پشتیبانی فعالیت‌هایی که بر کیفیت آب و سواحل دریای بالکان نظارت دارد، بوجود آمده. این سرویس یک راه‌حل یکپارچه برای جمع‌آوری، پردازش و مدیریت داده‌هایی که از مشاهدات زمین بدست آمده را در منطقه دریایی بالتیک ارائه می‌دهد...

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ -

شبکه ارتباط جهانی ASTROCAST

در دنیای امروز نیاز به یک شبکه ارتباط جهانی برای Internet of Things) IoT) و  Machine to Machine) M2M) به شدت احساس می‌شود. ASTROCAST قادر است تا با کمک REST API به راحتی با نیازها و محصولات مشتریان ادغام شود...

img_yw_news
یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ -

تولید با کیفیت محصولات کشاورزی با سیستم ASAP

سرویس ASAP-DP با هدف حل مشکلات فعلی بسیاری از کاربران و مشتریان مربوط به بخش‌های مختلف کشاورزی، خدماتی در جهت تولید با کیفیت مواد غذایی، پیش‌بینی خشکسالی مزارع کشاورزی و تخمین و ارزیابی میزان محصول برداشتی را ارائه می‌دهد.

img_yw_news
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ -

نظارت بر اماکن و میراث فرهنگی با استفاده از سرویس ArTeK

سرویس ArTeK خدمات پیشرفته‌ای را در جهت حفظ و نگهداری از منابع و میراث فرهنگی CP (Cultural Property) ارائه می‌دهد. این سرویس امروزه به عنوان ابزاری پیشرفته، با هدف پشتیبانی از میراث فرهنگی و موسسات حفظ و نگهداری از این آثار، خدمات قابل توجهی ارائه می‌دهد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ -

کنترل کیفیت هوا با استفاده از AirCheckr

آلودگی هوا یک قاتل خاموش است که سالانه جان ۴ میلیون نفر را می‌گیرد. Aircheckr با ایجاد بهترین داده‌ها، که در نتیجه پردازش داده‌های مختلف AQ (Air Quality) می‌باشد، با داده‌های حسگرهای محلی AQ، راه‌حلی برای معضل آلودگی هوا به ارمغان می‌آورد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ -

شناسایی جمعیت سالخورده با استفاده از سرویس AGESPOT

سرویس تجاری AgeSpot یک پیشنهاد منحصر به فرد برای بخش‌هایی نظیر: بهداشت، ایمنی و امنیت، حمل و نقل، سرمایه‌گذاری و بیمه و ... ارائه می‌دهد. همچنین اطلاعاتی مبتنی بر مکان در توزیع فعلی و آینده جمعیت سالخوردگان را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. این سرویس یک محرک برای رشد اقتصادی است و این امکان را به مشتریان خود می‌دهد تا به اطلاعات استاندارد و به روز شده و قابل فهم دسترسی داشته باشند.