home

پایگاه های مرتبط

پیوند ها

آمار سایت

  • تمام بازديد‌ها: 1697209 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 4450 بازدید
  • مهمانان حاضر در سایت: 42 کاربر
  • کاربران حاضر در سایت:0 کاربر

نگاهی بر سفر ریاست سازمان فضایی ایران به استان های مرکزی و مازندران هم زمان با سفر استانی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۶/۲۷ | 

با آغاز هفته دولت و هم زمان با سفر استانی جناب آقای دکتر واعظی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان مرکزی، هیاتی متشکل از آقایان دکتر محسن بهرامی، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس سازمان فضایی ایران، مهندس وصلی عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران و محمد جعفر محمدی، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان فضایی ایران، به نمایندگی از سوی مقام عالی وزا ت در تاریخ 3085/1395 در جلسه شورای عالی اداری شهرستان خنداب شرکت نمودند. در این جلسه فرماندار، امام جمعه و نماینده شورای شهر خنداب حضور داشتند.

در ادامه این سفرها جناب آقای دکتر بهرامی، معاون وزیر و رییس سازمان فضایی ایران و جناب آقای محمدی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان فضایی ایران در تاریخ 5/6/1395 به استان مازندران سفر نموده و طی بازدید از دانشگاه نوشیروانی بابل و نشست با جمعی از مدیران و اعضا هیات علمی و ریاست آن دانشگاه، طی جلسه ای به بحث و بررسی پیرامون موضوعات علمی، فنی و پژوهشی پرداختند. پس از آن رییس سازمان فضایی ایران ضمن حضور در نماز جمعه شهرستان آمل و سخنرانی در جمع نمازگزاران با ارائه گزارشی از خدمات دولت تدبیر و امید عنوان کردند که رشد علمی کشور در سال های اخیر بی سابقه است. در زمینه تولید دانش در کشور 40 هزار میلیارد در زیرساخت های مخابراتی کشور سرمایه گذاری شده است.

وی امنیت امروز کشور را به خاطر حضور مردم در صحنه برشمرد و گفت: امنیت امروز در سایه رهبری فرزانه، شهدای مدافع حرم و تدابیر دولت بوجود آمده است. دکتر بهرامی با اشاره به دستاوردهای دولت تدبیر و امید در موضوع برجام عنوان نمود که در حال حضار دیگر جامعه بین الملل علیه ایران نیست. ایران امروز یک پای مذاکره در منطقه است و نقش و جایگاه شایسته و فعال دارد و این به خاطر درایت رهبر معظم انقلاب  و تدبیر دولت محترم است.

وی در ادامه سفر استانی به استان مازندران در تاریخ 6/6/1395 در جلسه شورای اداری شهرستان تنکابن حضور یافت. در این جلسه جناب آقای مهندس حسینی جو معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه تنکابن در رابطه با وضعیت شهرستان توضیحات مختصری را ارائه نمودند و سپس به بیان برخی از مسائل خاص شهرستان پرداختند. در این جلسه امام جمعه محترم تنکابن و برخی از مدیران آن شهرستان در رابطه با موضوعات مختلف مرتبط با شهرستان به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

در پایان جناب آقای دکتر بهرامی با ذکر خاطراتی از دوران تحصیل در محضر شهید رجایی، یاد و خاطره شهدای هشتم شهریور را گرامی داشته و با اشاره به ویژگی های فرهنگی، تاریخی شهرستان تنکابن و ادای احترام به شهدا شهرستان در جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم، شهرستان تنکابن را از جمله مراکزی قلمداد کردند که شخصیت های تاریخی و علمی ارزشمندی را به جامعه تقدیم کرده است. وی در ادامه اشاره کرد که در دولت تدبیر و امید در زمینه ایجاد زیرساخت های ارتباطی فعالیت های گسترده ای انجام شده است. در همین ارتباط توصیه می شود از این امکانات ایجاد شده برای توسعه شهرستان و ایجاد اشتغال بهره برداری لازم صورت پذیرد. جوان های منطقه پتانسیل استفاده از این امکانات و زیرساخت ها را دارند. لذا مناسب است که برای جوانان از این فناوری، اشتغال لازم ایجاد شود.

همچنین مراسم افتتاح دبیرستان 6 کلاسه شهدای بازارمحله تنکابن با حضور دکتر بهرامی معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فضایی کشور، سید امیر حسینی جو استاندار و فرماندار ویژه تنکابن به همراه جمعی از مسئولان و اولیا دانش آموزان در روستای بازار محله و پاسگاه محیط بانی روستای مران از توابع بخش خرم آباد تنکابن برگزار گردید.

لازم به ذکر است در پایان سفرهای استانی به استان های مرکزی و مازندران گزارشی جامع به همراه پیشنهاداتی تهیه و به وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه گردید.

AWT IMAGEAWT IMAGEکد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 1272 بار   |   دفعات چاپ: 359 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر