یکشنبه, ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۵۹ ۴۰۳
طبقه بندی: فضایی ایران
چچ
رویداد خدمات نوین بر پایه ناوبری و ارتباطات ماهواره‌ای

پژوهشگاه فضایی ایران برگزار می‌کند:

رویداد خدمات نوین بر پایه ناوبری و ارتباطات ماهواره‌ای

هدف از برگزاری رویداد "خدمات نوین بر پایه ناوبری و ارتباطات ماهواره‌ای"، به مشارکت طلبیدن کسب و کارهای نوپا در تولید محصول یا ارائه خدمات مخابراتی است.

بنابر این گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فضایی ایران، در این رویداد نتایج حاصل از بررسی کسب‌وکارهای شکل گرفته در این حوزه معرفی شده و نیازهای احصاء شده کسب و کارهای فعال حوزه به منظور دریافت ایده‌های خلاقانه و رفع آنها مطرح می‌شود.
برگزاری رویداد این امکان را فراهم می‌سازد تا ضمن دعوت از شرکت‌ها و افراد دارای ایده و طرح در حوزه "خدمات نوین بر پایه ناوبری و ارتباطات ماهواره‌ای" و شنیدن ایده‌های متنوع؛ سه ایده برتر به منظور انجام اقدامات تکمیلی و سرمایه‌گذاری اولیه انتخاب شوند.
در مرحله دوم، پس از انتخاب سه ایده یا طرح برتر، به منظور تجاری سازی و اجرایی کردن ایده‌ها؛ با افراد حقیقی و حقوقی مذاکره می‌شود تا بهترین گزینه‌ها برای همکاری انتخاب شده و در نهایت به عقد قرارداد با طرف‌های منتخب منتج شود.
پس از اجرای این پیش‌رویداد، فازهای آتی پروژه شامل برنامه‌ریزی و توسعه طرح‌های استارتاپی است. در این راستا، مذاکره با تیم‌ها به منظور تکمیل و توسعه ایده‌ها، نهایی سازی طرح‌های توسعه کسب و کار، ارزیابی مدل همکاری، بررسی روال‌های فنی، اجرایی، حقوقی و مالی توسعه تجاری در فازهای آتی پیش بینی شده است.آدرس کوتاه شده: