پنجشنبه, ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۸:۱۸ ۱۱۵۹
طبقه بندی: فضایی جهان
چچ
افزایش سرمایه 50 میلیون دلاری شرکت Anuvu

افزایش سرمایه 50 میلیون دلاری شرکت Anuvu

شرکت Anuvu مبلغ 50 میلیون دلار برای منظومه کوچک ارتباطات تلفن همراه در مدار GEO افزایش سرمایه داد

سرمایه‌گذارانی که Anuvu را در ماه مارس از ورشکستگی نجات دادند، 50 میلیون دلار را برای پشیتبانی از برنامه‌های ارائه‌دهنده ارتباطات تلفن همراه صرف کردند تا بتواند مجموعه‌ای از ماهواره‌های کوچک را در مدار زمین ثابت (GEO) داشته باشد.
این افزایش سرمایه، از دو ماهواره اولی که Anuvu در ماه ژوئیه به عنوان بخشی از یک منظومه هشت تایی نیرومند برنامه ریزی شده به Astranis سفارش داده بود، پشتیبانی می کند. این شرکت در حال حاضر ظرفیت مورد نیاز خود را برای ارائه Wi-Fi در هواپیما، قایق و مکان های دورافتاده در سراسر جهان از اپراتورهای دیگر اجاره می کند.
ماهواره‌های مکعبی یک متری استارت‌آپAstranis دارای رادیوهای نرم‌افزاری هستند که می‌توانند دوباره در مدار برنامه‌ریزی شوند. این انعطاف‌پذیری به Anuvu کمک می‌کند تا بتواند خدمات خود را با بازارهایی نظیر تلفن همراه که در مواجه با یک بیماری همه‌گیر به ورشکستگی این شرکت در ژوئیه 2020 منجر شد، تطبیق دهد.
شرکت Anuvu که مقر آن در لس آنجلس است، و قبلا با نام گلوبال ایگل شناخته می شد، انتظار دارد که اولین دو ماهواره محموله دیجیتالی این شرکت در اوایل سال 2023 برای پوشش آمریکای شمالی و دریای کارائیب آماده خدمت باشند. این شرکت هنوز در حال ارزیابی محل قرار دادن شش ماهواره باقیمانده است.
مایک پیگوت، معاون اجرایی ارتباطات Anuvu، گفت: "ماهواره های اضافی بر روی ارائه اتصال پرسرعت و قابل اعتماد به بازارهای جهانی تلفن همراه و بر اساس نیازهای جغرافیایی مشتریان ما تمرکز خواهند کرد.
شرکتAnuvu در حال حاضر ظرفیت ده‌ها ماهواره GEO را اجاره می‌کند و قصد دارد به این کار ادامه دهد تا زمانی که به عنوان بخشی از یک استراتژی چند مداری، منظومه ماهواره ای خود را از طریق Astranis توسعه داده تا بتواند در سال 2024 از طریق شبکه در حال توسعه Lightspeed Telesat کانادا، پهنای باند را از مدار LEO اجاره ‌دهد.
او گفت با وجود دور جدیدی از محدودیت‌های سفر COVID-19 که در روزهای اخیر پس از ظهور نوع Omicron در سراسر جهان اعمال شد، این شرکت نسبت به رشد بازارهای تلفن همراه خوش بین است.
پیگوت گفت: «بازارهای تلفن همراه به طور گسترده ای بازگشته اند، و ما یک فرصت قانع کننده برای گسترش سهم خود در بازار می بینیم.
از نظر سرمایه، مسیر مالی ما قوی است، بنابراین ما فقط به دنبال افزایش سرمایه خارجی در صورت نیاز خواهیم بود.
حدود نیمی از وام دهندگان Anuvu در اوایل سال جاری کنترل شرکت را به دست گرفتند تا آن را از بخش حفاظتی فصل 11 خارج کنند. آنها از طریق یک قرارداد بازسازی حدود 218 میلیون دلار سرمایه گذاری کردند که تقریباً 1.1 میلیارد دلار بار بدهی این شرکت را به نصف کاهش داد.

منبع:
آدرس کوتاه شده: