۱۴۰۰/۰۲/۰۵ ۰۸:۲۲ ۱۸۷
طبقه بندی: اخبار
چچ
ششمین وبینار پرسش و پاسخ KiboCUBE

ششمین وبینار پرسش و پاسخ KiboCUBE

ششمین وبینار پرسش و پاسخ KiboCUBE مورخ ششم اردبهشت 1400 (26 آوریل 2021) برگزار می گردد.

ششمین وبینار پرسش و پاسخ KiboCUBE
زمان: دوشنبه 26 آوریل 2021
CESTساعت: 08:30 و 16:30 به وقت
برگزاری به صورت مجازی


ششمین وبینار پرسش و پاسخ KiboCUBE مورخ ششم اردبهشت 1400 (26 آوریل 2021) برگزار می گردد. هدف این وبینار اطلاع رسانی در خصوص چگونگی در مدار قرار گرفتن کیوبست های طراحی شده را مد نظر دارد. کلیات برنامه، هدف اصلی، چگونگی تکمیل فرم های درخواست متقاضیان، نوع حمایتها و هرگونه سوال در این خصوص پاسخ داده می شود. کیوبستها از طریق ماژول ژاپنی Kibo که در ایستگاه فضایی بین المللی قرار دارد، در مدار قرار می گیرند. جاکسا (آژانس فضایی ژاپن) و دفتر امور فضای ماورای جو سازمان ملل متحد (یونسا) مدیریت این وبینار را برعهده دارند.
ثبت نام: لطفاً با استفاده از این لینک ثبت نام کنید.
* لینک شرکت در وبینار فقط برای افرادی که ثبت نام کرده اند ارسال می شود.


سری وبینارهای ابر جاذبه / ریز جاذبه
زمان: چهارشنبه ها، شروع از21 آوریل 2021
CESTساعت: 08:30 و 16:30 به وقت
برگزاری به صورت مجازی

دفتر امور فضای ماورای جو سازمان ملل متحد (UNOOSA) به منظور ایجاد ظرفیت سازی بیشتر، ایده "دسترسی به فضا برای همه" را ارایه داده است. این دفتر با برگزاری وبینار، ایده استفاده از ابر جاذبه / ریز جاذبه را ارایه می دهد که فرصت های فوق العاده با همکاری مشترک بخش دولت و صنعت برای انجام آزمایش در محیط های ابر جاذبه / ریز جاذبه فراهم می کند.
برای ترویج این فرصت ها، و به منظور ایجاد انگیزه به تحقیق و توسعه در ابر جاذبه / ریز جاذبه و افزایش آگاهی در مورد امکانات شگفت انگیز ارائه شده توسط این محیط های فوق العاده جذاب، UNOOSA اعلام کرده است که یک سری وبینارهای برگزار خواهد کرد.
این نه سری جدید از وبینارها با همکاری متخصصان سراسر جهان به منظور معرفی ابر جاذبه / ریز جاذبه، مزایای آن، تحقیقات مرتبط، اصول و جنبه های فنی تحقیق و توسعه و موارد دیگر خواهد بود. علاوه برآن به مباحث خاص علمی مانند علوم زندگی، علوم فیزیکی و نمایش فناوری پرداخته خواهد شد.
برای اطلاع از دستور کار و جزئیات لطفا اینجا را کلیک کنید.
ثبت نام: لطفاً با استفاده ازاین لینک ثبت نام کنید.
* برای هر وبینار نیاز به ثبت نام به صورت جداگانه می باشد و لینک های وبینارها برای افرادی که ثبت نام کرده اند ارسال می شود. اطلاعات بیشتر متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

آدرس کوتاه شده: