یکشنبه, ۰۱ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۰۷ ۲۸۸
طبقه بندی: فضایی ایران
چچ
پیام تبریک رئیس سازمان فضایی ایران به مناسبت آغاز سال 1400

پیام تبریک رئیس سازمان فضایی ایران به مناسبت آغاز سال 1400

دکتر براری، معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی ایران در پیامی آغاز سال نو را تبریک گفت و از تلاش و زحمات متخصصان حوزه فضایی تقدیر و تشکر کرد.

در متن پیام دکتر براری آمده است:

فرا رسیدن سال نو و نوروز باستانی را به همه هموطنانم تبریک عرض می کنم. یک سال دیگر را پشت سر گذاشتیم، سالی که با شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان همراه بود و مشکلات زیادی را در حوزه‌های مختلف ایجاد کرد. اما بسیار افتخار می کنیم به دانشمندان و متخصصان حوزه فضایی که با عزمی راسخ و صرف انرژی دوچندان در مسیر پیشرفت پروژه‌ها تلاش کردند و تمام پروژه‌ها مطابق با برنامه زمان بندی تعیین شده پیش رفت و به گونه‌ای شعار جهش تولید را محقق کردند.
بر خود می بالیم که از حضور این جوانان پرشور و باانگیزه برخورداریم و این شور و انگیزه برای پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی جای تقدیر و تشکر دارد.
در سال پیش رو نیز با تمام توان تلاش خواهیم کرد تا پیشرفت‌های فضایی کشور با سرعتی دوچندان ادامه یابد و شاهد شکوفایی دستاوردهای ارزشمند این حوزه برای اعتلا و آبادانی کشور باشیم.
جا دارد خسته نباشید دیگری هم به تمام جهادگران عرصه سلامت و بهداشت عرض کنم که در سال گذشته در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا خالصانه و خاضعانه تلاش کردند و همچنان در حال جان فشانی در این مسیر هستند.

آدرس کوتاه شده: