شنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۶ ۲۲۵۱
طبقه بندی: رویدادها و اطلاعیه ها
چچ
معرفی و آشنایی با استارت آپ سما

یکشنبه های استارت آپی:

معرفی و آشنایی با استارت آپ سما

اداره کل توسعه کسب و کارهای فضاپایه طی سلسله برنامه های یکشنبه های استارت آپی قصد دارد به معرفی استارت آپ ها و تجربیات آنها بپردازد. استارت آپ سما میهمان این هفته برنامه یکشنبه های استارت آپی است.

گروه سما (سامانه‌ مکان‌یابی ایران) یا (Iranian Positioning System-IPS) یک گروه دانشجویی متشکل از هفت عضو از دانشجویان رشته مهندسی هوافضا-گرایش فناوری ماهواره و مهندسی هوافضا-گرایش سازه دانشگاه علم و صنعت ایران است که اعضای آن با توجه به علاقه‌مندی خود تصمیم به شرکت در مسابقه منظومه گرفتند و منجر به ایجاد یک استارتاپ به همین نام یعنی سما شد. هدف این استارتاپ، طراحی بهینه یک منظومه ماهواره ناوبری ایرانی برای مقاصد خاص و عمومی در گام اول با پوشش منطقه غرب آسیا با مرکزیت ایران و در گام بعد ایجاد یک منظومه جهانی ناوبری ایرانی در مدار لئو با ارتفاع 800 – 850 کیلومتری است.

اعضای تیم سما: آقایان و خانم‌ها محمدحسین نعمتی، علیرضا اسلامی، محمدهادی موسی‌خانی، عرفان شکورزاده، داوود عنایتی، سارا رستاخیز و فائزه اکبری

برای آشنایی بیشتر با استارت‌آپ سما و طرح‌شان در روز یکشنبه 20 مهر ماه 1399 از ساعت 10 تا 12 با لینک http://live809.videocake.ir با ما همراه باشید.

آدرس کوتاه شده: