سه شنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۷ ۱۲۷۲
طبقه بندی: فضایی جهان
چچ
رویداد مجازی یک روز درفضا

رویداد مجازی یک روز درفضا

انجمن ملی فضایی (National Space Society) با هدف آموزش های فضایی، کارگاهی مجازی تحت عنوان «یک روز در فضا» را برگزار خواهد کرد.

انجمن ملی فضایی برنامه ­ای ترتیب داده است تا علاقه ­مندان به فضا از سراسر جهان بتوانند با شرکت در این رویداد مجازی و کاملا رایگان در روز پنجشنبه 26 تیر ماه یک روز کامل را در سفری مجازی به فضا بگذرانند. برنامه «یک روز در فضا» به جبران تعویق کنفرانس بین المللی توسعه فضایی 2020 انجمن ملی فضایی، به دلیل شیوع بیماری کرونا در سال جاری طراحی شده است.

برنامه های این سفر یک روزه به شرح زیر است:

فضانورد سابق آپولو 11 (باز آلدرین)، طی این سفر مجازی ابتدا شما را به سال­ های شروع رقابت‌های فضایی خواهد برد و سپس در کاوش­ های آینده­ منظومه­ شمسی غوطه ­ور خواهد کرد.

پس از آن با آلان استرن (دانشمند سیاره شناس) سفری به پلوتو و حتی دورتر از آن یعنی به سیارک ARROKH خواهید داشت و به شما نشان خواهد داد که چگونه کاوشگر New Horizons به لبه سیستم سیاره­ای چرخید و از اسرار آن پرده برداشت.

استیو جوروتسون (سرمایه­دار میلیاردر نیواسپاس)، داستان هیجان انگیز سرمایه­گذاری در اسپیس‌اکس در برخی از تاریک­ترین لحظات آن، حمایت از نوآوری ها با آزمایشگاه های سیاره ای و آینده گردشگری فضای مداری و سرمایه گذاری در تجارت فضایی را بیان خواهد کرد.

دکتر سارا سیگر از آخرین تحقیقات روی سیارات خارجی خواهد گفت.


علاقه مندان به حضور در این سفر مجازی می­ توانند از طریق پایگاهhttp://e360tv.com" " از ساعت 7 صبح 26 تیر ماه به صورت آنلاین این رویداد را مشاهده کنند.

منبع:
آدرس کوتاه شده: