چهارشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۱۸ ۵۱۸
طبقه بندی: فضایی ایران
چچ
برگزاری رویداد دات راینکس از 10 الی 12 خردادماه 1399

برگزاری رویداد دات راینکس از 10 الی 12 خردادماه 1399

ایده‌شو دات راینکس با ایجاد بستر برای ایده پردازی در حوزه ناوبری و موقعیت یابی بر اساس نیازهای فعلی و آینده کشور، به افراد این امکان را می دهد تا در محیطی دوستانه به بیان ایده‌های نوآورانه بپردازند و ضمن تقویت مهارت‌های ایده‌پردازی و بیان ایده، ایده‌های خود را اصلاح کرده و پرورش دهند.


ایده‌شو دات راینکس با ایجاد بستر برای ایده پردازی در حوزه ناوبری و موقعیت یابی بر اساس نیازهای فعلی و آینده کشور، به افراد این امکان را می دهد تا در محیطی دوستانه به بیان ایده‌های نوآورانه بپردازند و ضمن تقویت مهارت‌های ایده‌پردازی و بیان ایده، ایده‌های خود را اصلاح کرده و پرورش دهند. این رویداد با همکاری مشترک سازمان فضایی ایران و سندیکای شناسایی و مکان‌یابی رادیویی برگزار می شود.

رویداد دات راینکس که مراحل اجرایی آن از آذرماه سال گذشته آغاز شده بود، اینک به مراحل اجرایی پایانی خود رسیده و برنامه نهایی از تاریخ 10 لغایت 12 خردادماه سال جاری بصورت وبینار برگزار می شود.

در این رویداد با برگزاری دو پنل تخصصی کلان پروژه ناوبری با حضور متخصصان و صاحبنظران این حوزه در خصوص زیرساخت های ناوبری ملی و کاربردهای ناوبری در پروژه سپهتن بحث و گفتگو خواهد شد.

همچنین ارائه ایده های ثبت شده در دبیرخانه نیز بخش دیگری از برنامه های رویداد است.


برنامه رویداد


برای شرکت در این رویداد می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید:

اسکای روم

وبسایت سازمان فضایی ایران

آپارات


آدرس کوتاه شده: