۱۳۹۸/۰۶/۰۶ ۱۶:۴۸ ۱۰۹
طبقه بندی: مهندسی سیستم RS
چچ
برگزاری اولین دوره آموزشی سنجش از دور راداری ویژه شرکتها/استارت آپ های فعال در حوزه سنجش از دور مورخ پنجم شهریور 98

برگزاری اولین دوره آموزشی سنجش از دور راداری ویژه شرکتها/استارت آپ های فعال در حوزه سنجش از دور مورخ پنجم شهریور 98

با توجه به رویکرد های سازمان فضایی ایران مبنی بر، توانمند سازی و تقویت دانش فنی بخش خصوصی و استارت آپ ها در حوزه سنجش از دور و کاربردهای آن، مطابق با برنامه اعلام شده، سه شنبه مورخ 98/06/05 اولین دوره آموزشی تحت عنوان "دوره کاربردی سنجش از دور راداری" برای نمایندگان اعلام شده شرکت ها و استارتاپ ها در محل مرکز فضایی ماهدشت برگزار شد. مدت این دوره 2 روز کاری بوده و تا روز چهار شنبه مورخ 98/06/068 ادامه دارد.

جناب آقای مهندس منصورپور مدیر کل سنجش از دور سازمان فضایی ایران، ضمن خوشامدگویی به شرکت کنندگان اعلام کردند: توانمندسازی استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فعال حوزه سنجش از دور در دستور کار این اداره کل بوده و با برگزاری دوره‌ های آموزشی کاربردی‏ و انتقال تجربیات‏، در راستای ارتقاء دانش فنی آن‌ ها تلاش خواهیم کرد. همچنین تداوم برگزاری این دوره ها بصورت منظم و مستمر ادامه خواهد داشت.
در این دوره آموزشی جمعا 13 استارت آپ و شرکت فعال در حوزه سنجش از دور شرکت کرده اند. مدرس دوره جناب آقای دکتر مصطفی اسمعیلی از کارشناسان برجسته اداره کل سنجش از دور در حوزه تفسیر و پردازش تصاویر راداری بوده است.آدرس کوتاه شده: