home

پایگاه های مرتبط

پیوند ها

آمار سایت

  • تمام بازديد‌ها: 1776472 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 4140 بازدید
  • مهمانان حاضر در سایت: 37 کاربر
  • کاربران حاضر در سایت:0 کاربر

نشست صمیمی دکتر بهرامی؛ معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی ایران با اعضای حقیقی شورای عالی فضایی و روسای سابق سازمان فضایی ایران

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۵ | 
دکتر بهرامی؛ معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی ایران در نشستی صمیمی با اعضای حقیقی شورایعالی فضایی و روسای پیشین سازمان فضایی ایران دیدار کردند. در این نشست سازمان فضایی ایران میزبان 2 عضو حقیقی شورایعالی فضایی و روسای پیشین سازمان فضایی ایران از زمان تشکیل این سازمان بود.
به گزارش روابط عمومی سازمان فضایی ایران، دکتر بهرامی ضمن خوش آمدگویی به میهمانان، از حضور آنها در این نشست تشکر و قدردانی نمود. دکتر بهرامی با تاکید بر اهمیت تاسیس این سازمان گفت: سازمان فضایی ایران در پی تلاش و زحمات تمامی افرادی که در دوره های مختلف سکان هدایت این سازمان را به عهده داشته اند شکل گرفته است. این سازمان از زمان تاسیس خود تا کنون تحولات زیادی را تجربه کرده است اما با درایت و هوشیاری شما بزرگان توانسته است به خوبی خود را در راستای اهداف تعریف شده هدایت کند و این امر نشان از آن دارد که مسئولیت این سازمان در دستان مدیران توانمندی بوده است.
معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی ایران در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به تحولات صورت گرفته در علوم و فناوری فضایی دنیا افزود: امروزه شاهد رشد چشمگیر علم و فناوری فضایی در دنیا هستیم و باید هم سو با این رشد و شکوفایی، توان علمی و دانش خود را ارتقا دهیم. خوشبختانه جوانان دانشمند ایرانی همیشه در عرصه های علمی و نوآوری موفق بوده اند و این موهبتی است که باعث رشد و شکوفایی ایران اسلامی خواهد بود. سازمان فضایی ایران با پشتوانه همین دانشمندان و متخصصان و مدیران لایق و توانمند توانسته است جزو معدود کشورهای صاحب فناوری فضایی در منطقه باشد.
پس از جمع بندی صحبت ها، پیشنهادها و ارائه تجربیات دیگر میهمانان، دکتر بهرامی با اهدا نشان سازمان فضایی ایران از حضور آنان تقدیر و تشکر نمود و ابراز امیدواری کرد برگزاری این نشست ها به صورت مستمر ادامه پیدا کند تا با استفاده از تجربیات سال های گذشته سازمان فضایی ایران بتوان آینده ای روشن و در خور شان برای سازمان رقم زد.

AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE

AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE