home

میز خدمت

پایگاه های مرتبط

پیوند ها

آمار سایت

  • تمام بازديد‌ها: 2819069 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 5289 بازدید
  • مهمانان حاضر در سایت: 21 کاربر
  • کاربران حاضر در سایت:0 کاربر

اطلاعیه استخدام در اتحادیه بین المللی ارتباطات ITU

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۱/۳ | 

اتحادیه بین المللی مخابرات ITU در نظر دارد یک نفر بعنوان سرپرست حسابرسی داخلی Internal Auditor و یک نفر بعنوان سرپرست بخش داده ها و آمار Head, ICT Data & Statistics Division  جهت اشتغال در مقر این سازمان در ژنو، سوئیس هر یک به مدت دو سال و قابل تمدید به مدت حداکثر 2 سال دیگر استخدام نماید. شایان ذکر است بانوان در اولویت استخدام قرار دارند. هر یک از متقاضیان بایستی مسلط به یکی از 6 زبان رسمی سازمان ملل متحد (عربی، چینی، انگلیسی، فرانسه، روسی، اسپانیایی) در سطح پیشرفته و آشنا به یک زبان دوم رسمی در سطح متوسط باشد. دانستن یک زبان سوم رسمی امتیاز محسوب می شود.

داوطلبان پست حسابرسی داخلی بایستی دارای مدرک عالی دانشگاهی در رشته های مدیریت کسب و کار، حسابداری، مالی  یا یک رشته مرتبط باشند یا اینکه در یک دانشکده معتبر آموزش عالی تحصیل و مدرکی استاندارد معادل مدرک دانشگاهی در یکی از رشته های فوق کسب کرده باشند. همچنین حداقل پنج سال تجربه مستمر مسئولیت در زمینه مذکور داشته باشند که از این مدت حداقل دو سال در سطح بین المللی باشد. دارا بودن مدرک دکترا در رشته های مرتبط معادل 2 سال سابقه کار می تواند محسوب گردد.

متقاضی پست سرپرستی بخش داده ها و آمار نیز بایستی دارای مدرک دانشگاهی معتبر در رشته های آمار، ریاضی، اقتصاد یا سایر رشته های مرتبط که آموزش های آماری اصلی و کاربردی را دیده اند باشد و یا اینکه در یک دانشکده معتبر آموزش عالی تحصیل و مدرکی استاندارد معادل مدرک دانشگاهی در یکی از رشته های فوق کسب کرده باشد. همچنین دارای حداقل ده سال تجربه مستمر کار حرفه ای مسئولیتی باشد که از این مدت پنج سال در سطح بین المللی در حوزه تجزیه تحلیل آماری شامل بهره برداری و کاربرد «کلان داده» Big Data و در زمینه ارتباطات ICT باشد. همچنین دارای تجربه انتشار گزارش شامل ارزیابی و تجزیه تحلیل آماری باشد. دارا بودن مدرک دکترا در رشته های مرتبط معادل 3 سال سابقه کار می تواند محسوب گردد.

افراد حائز شرایط حداکثر تا 23 فوریه 2017 (5 اسفند 1395) فرصت دارند تا با مراجعه به لینک ذیل نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نمایند:

http://www.itu.int/employment/Recruitment/index.html

در صورت لزوم با شماره 22035622 (رنجبر) تماس حاصل فرمایید.    
دفعات مشاهده: 3872 بار   |   دفعات چاپ: 541 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر