فناوری ماهواره‌ای در اندونزی جان انسان‌ها را نجات می‌دهد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۶/۱۳ | 
 
اینمارست به عنوان بخشی از برنامه همکاری بین المللی آژانس فضایی انگلستان (IPP) ، اتمام موفقیت آمیز پروژه سه ساله نوآوری در شیلات را با استفاده از سیستم اختصاصی نظارت بر کشتی، اعلام کرده است.
 
این پروژه با همکاری وزارت امور دریایی و شیلات اندونزی (MMAF) و گروه شیلات این وزارتخانه، با هدف تقویت ایمنی ، کارایی ، تماس کشتی با ساحل و ارائه پیشنهاد  توسعه پایدار در بازار بالقوه ماهی از فناوری ماهواره ای کم هزینه و استفاده از انرژی خورشیدی در کشتی های کوچکتر ماهیگیری استفاده می کند.
این پروژه دو هدف داشت:
آزمایش اینکه آیا Inmarsat VMS + می تواند باعث افزایش امنیت ماهیگیران در دریا و بهبود کارآیی عملیات صیادی آنها و وضعیت معیشت شان شود؟
تعیین PSDKP(هیئت مدیره نظارت بر منابع دریایی و ماهیگیری اندونزی) با داده های ردیابی مکانی برای کشتی‌های کوچکتر و باز کردن پتانسیل برای گزارش الکترونیکی ، نظیر کتابهای الکترونیکی.
IPP یک برنامه با 30 میلیون پوند هزینه در سال است که توسط آژانس فضایی بریتانیا اجرا می شود. IPP با تمرکز بر استفاده از نقاط قوت تحقیق و نوآوری بخش فضایی بریتانیا برای ارائه منافع پایدار اقتصادی یا اجتماعی به اقتصادهای نوظهور و در حال توسعه در سراسر جهان تلاش می کند.
 
منبع خبر:
https://spacewatch.globa/
 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 242 بار   |   دفعات چاپ: 39 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر