شرکت ارتباطاتی Swissto12 با همکاری شرکت Tyvak مبلغ 18.44 میلیون دلار برای پشتیبانی از ماهواره‌های کوچک زمین آهنگ اختصاص داد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۶/۱۲ | 

شرکت Swissto12،‌ یک شرکت تجهیزات ارتباطاتی در اروپا،‌ با تأسیس یک دفتر در آمریکا  و افزایش سرمایه‌ای بالغ بر 18.1 میلیون فرانک سوئیس (18.44 میلیون دلار) اعلام کرده است که قصد دارد با همکاری سامانه‌های Tyvak Nano-Satellite به پشتیبانی از مشتریان ماهواره های زمین آهنگ بپردازد.
 
در صنعت هوافضا، Swissto12  در درجه اول به دلیل ساخت قطعات افزودنی مانند آرایه‌های آنتن و موج‌برها شناخته شده است. تجهیزات Swissto12 قادرند بر روی حداقل یک ماهواره در مدار LEO پرواز کنند. اما اپراتور ماهواره‌ای به این شرکت اجازه نداده است تا نام هیچیک از این تجهیزات را فاش کند. به گفته مدیر عامل این شرکت تجهیزاتSwissto12  موجود در ماهواره‌های ارتباطی که قرار است در اواخر سال جاری به مدار زمین فرستاده شوند، یکپارچه شده است.
مایکل کالینسکی، رئیس مهندسی سامانه‌های حمل‌و‌نقل، گفت:" Swissto12قصد دارد تا در آینده برای ایجاد ظرفیت حمل و زیرسامانه‌ها، تولیدات خود را با محصولات سایر تأمین‌کنندگان ترکیب کند. "
شرکت Swissto12 در راستای همکاری با شرکت Tyvak به دنبال مشتری برای ماهواره‌های ارتباطی کوچکی است که در مدار زمین آهنگ مستقر می‌شوند.
 
منبع خبر:
 https://spacenews.com/CAPTCHA

دفعات مشاهده: 224 بار   |   دفعات چاپ: 49 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر