ستارت آپ Capella برای اشتراک اولین داده‌های راداری خود از طریق کنسرسیوم به SpaceNet پیوست

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۶/۱۰ | 

 
استارت آپ Capella Space سازنده ماهواره‌های راداری SAR برای تهیه برنامه های کاربردی تعیین موقعیت مکانی با استفاده از هوش مصنوعی با شرکت SpaceNet همکاری می‌کند.

سازمان CosmiQ Works که تمرکز فعالیت های آن در زمینه فضای تجاری است و شرکت DigitalGlobe  که اکنون بخشی از سازمان فناوری‌های Maxarمی‌باشد، در سال  2016  اقدام به تأسیس شرکت SpaceNet  نموده‌اند. شرکت SpaceNet تصاویر نوری- الکتریکی ماهواره‌ای را با وضوح بالا ارائه داده، به تبلیغ چالش‌ها و ارائه جوایز نقدی برای تشویق مردم به آزمایش و پالایش ابزارهای تجزیه و تحلیل تصاویر می‌پردازد.
آقای Andrew Ulmer،‌ معاون توسعه تجاری استارت آپ Capella، می‌گوید:" در گذشته، داده‌های SAR کاربردهای وسیعی در کاربردهای دفاعی و دولتی داشت. هدف ما با دسترسی به این نوع از داده‌ها و کاهش موانع تصویب، ایجاد پیشرفت‌های گسترده و سریع در تجارت،‌ حفاظت و رفاه در بسیاری از صنایع است.  ما پیشگامان صنعت، دانشگاهیان و سازمان‌های غیردولتی را تشویق می‌کنیم تا داده‌ها را آزمایش کنند، زیرا این تصور جمعی ماست که این کار بیشترین ارزش را ایجاد کرده و نحوه زندگی ما را دگرگون می‌کند."
منبع خبر:
https://spacenews.com/CAPTCHA

دفعات مشاهده: 197 بار   |   دفعات چاپ: 28 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر