استارت آپ Synspective ژاپن صد میلیون دلار به صنایع فضایی این کشور کمک مالی کرده است

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۵/۷ | 
استارت آپ ژاپنی Synspective که با استفاده از ماهواره های SAR در اندازه های کوچک از طریق داده های ماهواره ای به ارائه راه حل می پردازد،‌ از زمان تأسیس خود در فوریه 2018 تاکنون 100 میلیون دلار کمک مالی به صنایع فضایی این کشور کرده است.
افزایش کمک مالی در کمتر از 17 ماه باعث شده است تا Synspective به روبه رشدترین استارت آپ فضایی در جهان و دومین استارت آپ سرمایه گذار فضایی در ژاپن تبدیل شود. این سرمایه گذاری به تقویت توسعه ماهواره های SAR ، سامانه های تولید و توسعه راه حل های این شرکت کمک می‌کند.
این استارت آپ به وسیله داده های جغرافیایی جمع آوری شده ماهواره‌ای،‌ راه حل های همه جانبه ارائه می‌دهد. توسعه فناوری اصلی این شرکت به وسیله برنامه ImPACT که از طرف دولت ژاپن اداره می شود و مشاهدات متوالی صورت گرفته از مناطق مورد نظر صورت گرفته است. Synspective با استفاده از ماهواره های SAR به ارائه داده و تولید اطلاعات مورد علاقه کاربران دولتی و بخش خصوصی می پردازد.
ماهواره های SAR به طور فعال اطلاعات سطح زمین را از طریق انتقال و دریافت امواج منعکس شده مشاهده و دریافت می کنند. در مقایسه با ماهواره های اپتیکی که بر اساس انعکاس نور خورشید کار میکنند،‌ ماهواره SAR می تواند در تمام مدت شبانه روز و در هر شرایط آب و هوایی تصاویر سطح زمین را دریافت کند. داده های این استارت آپ به بخش های مختلف بازار  نظیر توسعه زیرساخت،‌ برنامه ریزی شهری،‌ امور مالی و سرمایه گذاری،‌ کاهش بلایای طبیعی و توسعه معدن و انرژی کمک می کند.
 
منبع:
https://spacewatch.globaCAPTCHA

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 179 بار   |   دفعات چاپ: 46 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر